Architektūrinės plėvelės

Stiklas – šiuolaikinėje statyboje daugiausiai  naudojama  statybinė medžiaga. Tuo pačiu stiklas dūžio metu gali sukelti didelių problemų žmogaus sveikatai ar net gyvybei.

Mūsų kompanijos klijuojama architektūrinės plėvelės užtikrina grožį, saugumą ir apsaugą. Architektūrinės plėvelės skirtos stiklo pertvaroms, lauko vitrinoms ir buitiniams stiklams. Mūsų klijuojamos architektūrinės plėvelės pagyvins jūsų įstaigos  ar namo vaizdą kiek iš išorės tiek ir iš vidaus. Tik pas mus jūs rasite platų plėvelių pasirinkimą, skirtų įvairiems pastatų stiklams, o mūsų specialistai suteiks jums konsultaciją.

Architektūrinių plėvelių išskirtinumai :

  • Apsaugo nuo UV spindulių.

Šios plėvelės apsaugo gyventojus ir interjerą nuo perkaitimo ir žalingų saulės spindulių poveikio. UV spinduliai yra kenksmingi mūsų odai ir interjerui. Mūsų plėvelės blokuoja 99%  UV spindulių, tuo pačiu apsaugo mūsų baldus, sienas, dailės dirbinius, audinius nuo blukimo.

  • Apsaugo nuo saulės karščio.

Vasarą dažnai saulės spinduliai per daug prikaitiną mūsų kambarius ar įstaigą. Mūsų klijuojamos plėvelės sumažina šilumos poveiki iki 80% , tuo būdu vasara padeda išsaugoti patalpas vėsesnes.

  • Apsauga nuo žvilgsnių iš lauko.

Dažnai namuose ar darbo įstaigoje susiduriame su nepageidaujamais akių žvilgsniais. Mūsų klijuojamos vienpusio matomumo efekto plėvelės padės išspręsti  šia problema. Padengtas stiklas šia plėvele  iš išorės  taps nepermatomas, tuo būdu apsaugos jus ar jūsų daiktus nuo pašalinių akių žvilgsniu.

  • Apsauga nuo saulės akinimo.

Ryški ir kaitinanti saulė per atostogas džiugina kiekvieną. bet darbo metu saulė kartais mus tiesiog vargina. Ryškūs saulės spinduliai trukdo darbui kompiuteriu, televizorius kartais būna vos įžiurimas. Mūsų klijuojamos plėvelės apsaugos jūsų akis nuo akinančių saulės spindulių ir neleis joms  būti įtemtoms ir varginamoms.

  •  Yra įvairiausių atspalvių.

Pas mus jus rasite platų plėvelių pasirinkimą, skirtų įvairiems pastatų stiklams, asortimentą, bei suteiksime laisvę jūsų dizaino fantazijai.