Klaipėda, 
Birutės g. 17B

Automobilių stiklų tamsinimui, naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Visos mūsų naudojamos plėvelės yra patvirtintos IWFA ( International Window Film Association ) – Tarptautinė langų plėvelių asociacija, kuri užtikrina, kad plėvelė yra aukščiausios kokybės. Todėl mūsų siūlomos plėvelės puikiai išsaugo spalvą, neišblunka nuo saulės spindulių, turi specialų sluoksnį saugantį nuo įbrėžimu, todėl laikui bėgant nesusibraižo nuo valymo ar stiklų darinėjimo.

Savo darbams mes siūlome patrauklias garantines sąlygas, kurios garantuoja užtikrintumą ir ramybę klientams. Garantija, priklausomai nuo plėvelės rūšies, suteikiame iki 7 metų.

AUTOMOBILIŲ TAMSINIMAS:

Pakeičia automobilio išvaizdą.
Jis tiesiog tampa gražesnis ir įgyja savitą imponuojantį stilių, kurio negalima sukurti kitomis priemonėmis. Subtilus ir tikslus. Prašmatnus ir paslaptingas. Klasikinis ir giedras. Plačioje pasirinkimo gamoje visada rasite tinkamą sau.

Padidina komfortą.
Visos mūsų plėvelės daugiau ar mažiau, priklausomai nuo rūšies, atspindi saulės spindulius. Visos plėvelės apsaugo nuo akinimo ir karščio patekimo į saloną, o infinity klasės plėvelės sulaiko net 2/3 šilumos.

Apsaugo keleivius.
Jei Jūsų automobilio stiklas avarijos atveju dūžta, Kokybiškai užklijuota mūsų plėvelė padeda išlaikyti potencialiai pavojingas stiklo šukes buvusioje vietoje. Mūsų kompanijos siūlomos plėvelės sulaiko iki 99 proc. UV spindulių, kenkiančių odai ir akims.

Apsaugo Jūsų automobilį.
Tai puiki investicija, neleidžianti nuvertėti Jūsų automobiliui. Sulaikydamos 99 proc. UV spindulių, jos neleidžia išblukti Jūsų salonui, apsaugo prietaisų skydelį, garso aparatūrą, o taip pat prailgina salono guminių, plastmasinių ir medinių detalių tarnavimo laiką. Visa tai leidžia palaikyti puikią prekinę Jūsų automobilid išvaizdą.

Matomumas:
Daugelis mano, jog tamsiu paros metu sunku vairuoti automobilį su tonuotais plėvele stiklais. Bet originalūs automobilių gamintojai gamina automobilius su originaliai “tamsiais” stiklais, kurių šviesos pralaidumas yra nuo 15 iki 20%. Taigi, jeigu automobilis yra tonuotas ne mažiau kaip 15% praleidžiančia šviesą plėvele, vairuojant tiek tamsiu, tiek šviesiu paros metu tai netrukdo matomumui. Stiklai, tonuoti amerikietiška plėvele, mažina akinimą nuo saulės, sniego bei neutralizuoja kitų automobilių šviesas.

 

Dirbame su geriausiais plėvelių gamintojais

envelopephonemap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram